Programator iCube - de unde?

Informatii despre consumabilele aparatelor auditive, programarea lor si accesoriile utilizate.
Post Reply
User avatar
tipatescu
Posts: 32
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:16 pm

Programator iCube - de unde?

Post by tipatescu »

Am achizitionat acu ceva vreme la o mare ocazie, niste aparate de serie noua de la phonak, naida V. Fireste , as vrea sa le probez ,sa spun impresii, sa fac teste ... inca nu mi-au venit, probabil ca o sa-mi vina pe la mijlocul lui august.

Cunosc ce s-a mai spus despre Naida ... nu tineam neaparat sa le achizitionez pe astea insa asta a fost ocazia si am zis sa n-o ratez.

Cea mai mare grija e sa le programez, acum ... sa vad ce pot scoate din ele ... aveti idee de unde pot sa iau un programator iCube ieftin si bun ? Nu e urgenta ... in 2 saptamani ar fi excelent daca mi-ar cadea in mana ...

In rest n-am mai facut nimic cu aparatele care le am (Aero 211) ... sper sa-mi gasesc timp in concediu sa ma ocup serios de reprogramare si alte teste ... poate cu ajutorul unui forumist de aici.
MariusH
Posts: 47
Joined: Wed Jan 28, 2009 3:11 pm

Post by MariusH »

Cred ca nu e cazul sa te panichezi , poti sa-ti reglezi aparatele si folosind un "simplu" Hi-Pro !
User avatar
tipatescu
Posts: 32
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:16 pm

Post by tipatescu »

Si atunci imi trebuie cabluri speciale pentru programare ? Unde gasesc ?
Ma gandeam ca prin iCube le pot programa folosind bluetooth-ul, adica nu aveam nevoie de cabluri.
Post Reply