Probleme societate

Discutii generale care nu se incadreaza in nici un alt forum ale acestui site.
Post Reply
alex2010
Posts: 3
Joined: Sun May 08, 2011 10:36 pm

Probleme societate

Post by alex2010 »

Buna seara. Sunt nou pe acest forum. Am citit multe legate despre cei care intampina probleme de integrare in societate. Nici mie nu mi-a fost usor la inceput. Si acum mi-e greu, intrucat am hipoacuzie de perceptie profunda, bilaterala, protezata totusi. As vrea sa cunosc cat mai multa lume, sa intru in legatura cu ei, pentru ca cu cei normali mi-e foarte greu :( . Multumesc.
Adamonica
Posts: 5
Joined: Thu Jun 24, 2010 10:24 pm
Location: TIMISOARA

Re: Probleme societate

Post by Adamonica »

Eu as dori sa vorbim daca si tu doresti,lasa adresa ta de email,sau id de messenger si poate te vor contacta persoane care doresc sa isi faca prieteni. :)
Cristi
Posts: 73
Joined: Mon Mar 28, 2011 12:32 pm
Location: Bucuresti

Re: Probleme societate

Post by Cristi »

alex2010 wrote:Buna seara. Sunt nou pe acest forum. Am citit multe legate despre cei care intampina probleme de integrare in societate. Nici mie nu mi-a fost usor la inceput. Si acum mi-e greu, intrucat am hipoacuzie de perceptie profunda, bilaterala, protezata totusi. As vrea sa cunosc cat mai multa lume, sa intru in legatura cu ei, pentru ca cu cei normali mi-e foarte greu :( . Multumesc.
Salut. Asa cum ti-a zis si Adamoninca, lasa si tu modalitati de contact: email, id mess.
Eventual daca nu vrei sa le lasi aici, macar in privat. Toate cele bune.
Post Reply