Phonak Audeo Yes 5

Discutii generale despre proteze auditive.
Post Reply
daciana
Posts: 1
Joined: Mon Jan 04, 2010 2:38 pm

Phonak Audeo Yes 5

Post by daciana »

Buna!

Are cineva experienta de a purta acest aparat? Care sunt impresiile voastre?

Va multumesc anticipat.
soundservice
Posts: 14
Joined: Thu Apr 08, 2010 10:19 pm

Re: Phonak Audeo Yes 5

Post by soundservice »

Buna,
Este un aparat foarte performant care foloseste noua tehnologie RIC{receiver in conduct}. Am fost de mai multe ori la Phonak si cunosc foarte bine produsele lor si nu numai. Te pot ajuta cu absolut orice, lucrez de 10 ani in domeniu si am reusit sa_mi deschid propria firma de service si consultanta pentru protezele Phonak,Interton,Gn, Beltone,Bernafon,etc.

Nu ezita sa ma contactezi.
saiaka
Posts: 2
Joined: Thu Apr 22, 2010 8:48 pm

Re: Phonak Audeo Yes 5

Post by saiaka »

soundservice wrote:Buna,
Este un aparat foarte performant care foloseste noua tehnologie RIC{receiver in conduct}. Am fost de mai multe ori la Phonak si cunosc foarte bine produsele lor si nu numai. Te pot ajuta cu absolut orice, lucrez de 10 ani in domeniu si am reusit sa_mi deschid propria firma de service si consultanta pentru protezele Phonak,Interton,Gn, Beltone,Bernafon,etc.

Nu ezita sa ma contactezi.
Cum putem lua legatura ?? Port de 4 ani un aparat Beltone si am ceva probleme cu el !!!
soundservice
Posts: 14
Joined: Thu Apr 08, 2010 10:19 pm

Re: Phonak Audeo Yes 5

Post by soundservice »

Ma poti contacta pe mail: soundservice.ro@gmail.ro.

Pentru orice problema legat de protezele auditive.
paulina
Posts: 2
Joined: Wed Dec 05, 2012 10:27 pm

Re: Phonak Audeo Yes 5

Post by paulina »

soundservice wrote:Buna,
Este un aparat foarte performant care foloseste noua tehnologie RIC{receiver in conduct}. Am fost de mai multe ori la Phonak si cunosc foarte bine produsele lor si nu numai. Te pot ajuta cu absolut orice, lucrez de 10 ani in domeniu si am reusit sa_mi deschid propria firma de service si consultanta pentru protezele Phonak,Interton,Gn, Beltone,Bernafon,etc.

Nu ezita sa ma contactezi.
Buna ,
Am un aparat phonak,aodeo s mini pe care l am achiziionat acum o luna de zile.
Cu parere de rau spun ca am probleme,nestiind care este cauza!Cei de la audionova il tot regleaza,dar spatiul de la ei este total difert,acolo la probe fiind nu apar tot felul de sunete deranjante ca atunci cand sunt in ambientul de zi cu zi ,aglomerat!Mai mult decat atat tot mi se pare ca nu aud !Sotul meu vb cu mine si tot nu il aud!Te rog,daca ai o logica la toate astea,da mi un sfat!Multumesc
Post Reply