Anunt angajare

Discutii generale care nu se incadreaza in nici un alt forum ale acestui site.
Post Reply
hellenna
Posts: 5
Joined: Sun Jan 25, 2009 6:05 pm

Anunt angajare

Post by hellenna »

Urgent!
Angajam persoane (hipoacuzice) pentru postul de casier/a la un supermarket. Pentru cine este interesat, dati un telefon, beep sau chiar mesaj la numarul 0747.280.238 - Gabi Comanescu. Succes!
Moose
Posts: 2
Joined: Tue Aug 21, 2012 11:08 am

Re: Anunt angajare

Post by Moose »

Buna ziua
Daca mai stie cineva vreun anunt pt angajare persoane cu hipoacuzie il rog sa posteze aici.
Si eu as avea nevoie de un loc de munca deoarece recent am ramas fara servici, eu sunt din Rm. Valcea.
Multumesc
Mihaela34viviana
Posts: 16
Joined: Fri Aug 29, 2014 7:51 pm

Re: Anunt angajare

Post by Mihaela34viviana »

hellenna wrote:Urgent!
Angajam persoane (hipoacuzice) pentru postul de casier/a la un supermarket. Pentru cine este interesat, dati un telefon, beep sau chiar mesaj la numarul 0747.280.238 - Gabi Comanescu. Succes!
Trebuie purtata proteza?Eu am hipoacuzie medie bilaterala,nu am purtat proteza in viata mea dar am lucrat ca oficiant la Posta Romana,intr-adevar unde nu intelegeam intrebam omul de mai multe ori ,dar m-am descurcat in final.Intrebarea mea este trebuie purtata proteza la interviu?Va rog daca s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema,am ascuns acest handicap sa nu imi pierd locul de munca,dar ma gandesc ca puteam sa-l declar .
Ca si casiera este greu si obositor pentru ca este zgomot de fundal.galagie de la scanner,imprimante,cosuri trantite pe ghiseu,tipete ,etc,va dati seama cu un aparat in ureche sa auzi toate astea nu cred ca ajungi acasa fara sa iti sune urechea si sa te doara capul dupa o zi de munca.Eu nu as mai lucra cu publicul miliarde sa imi dea cineva.
Post Reply