@Florrya - viata intr-o tara straina a unui hipoacuzic

Un jurnal online in care iti poti posta impresiile despre amintirile, experientele si hobbyurile personale.
MifTy
Posts: 27
Joined: Tue Nov 16, 2010 11:44 am
Location: Constanţa

Re: Jurnal/ blog autobiografic, in dubal limba.

Post by MifTy »

am să văd cum merge dacă fac copy/paste la link...

fiecare cu ce-i place... şi poate ne "legăm" şi pe FB :D
însă facem schimb de iduri pe PM, da??? :D
User avatar
Harald
Posts: 340
Joined: Wed Nov 22, 2006 4:41 pm
Location: Nottingham, UK

Re: Jurnal/ blog autobiografic, in dubal limba.

Post by Harald »

florrya wrote:Eu cred ca de aici pe Auz.ro cumva nu se poate intra corect pe blogspot...poate vor raspunde administratorii forumului, dar ma indoiesc, va trebui atunci sa sterg postul... De pe Facebook am vazut ca se intra corect.
Nu are legătură cu auz.ro, tu vii într-adevăr de pe o anumită pagină, dar asta nu are legătură cu afişarea unei pagini în browser.

Poţi să te convingi foarte uşor: dacă copii respectivul link în browser (în Internet Explorer) tot cu albastru se vede. Alte articole de pe acel blog sunt scrise cu galben, se văd bine.
florrya
Posts: 64
Joined: Sun Apr 19, 2009 10:55 am

Re: Jurnal/ blog autobiografic, in dubal limba.

Post by florrya »

Harald wrote:
florrya wrote:Eu cred ca de aici pe Auz.ro cumva nu se poate intra corect pe blogspot...poate vor raspunde administratorii forumului, dar ma indoiesc, va trebui atunci sa sterg postul... De pe Facebook am vazut ca se intra corect.
Nu are legătură cu auz.ro, tu vii într-adevăr de pe o anumită pagină, dar asta nu are legătură cu afişarea unei pagini în browser.

Poţi să te convingi foarte uşor: dacă copii respectivul link în browser (în Internet Explorer) tot cu albastru se vede. Alte articole de pe acel blog sunt scrise cu galben, se văd bine.

Da, am vazut ca asa e, copiind in browser (eu folosesc Google, dar tot asa imi iesea, cu litere albastre acea pagina.
In fine, am rectificat in acel post. Sper ca acum e ok.

Multumesc! :D
Post Reply